Etkili Bit İlacı Markaları Önerileri

Yazın gelmesiyle bitlerde çoğalmaya başladı. Bit problemleriyle karşılaşan kişilerin sorusu en etkili bit ilacı listesi bu listemizde. Listemiz içerisinde toplamda 6 adet etkili bit şampuanı ilacı bulabileceksiniz. Bu liste satın alım oranı ve kullanıcı deneyimleri analizleri sonucu ortaya çıkmıştır.

En Etkili Bit İlaç ListesiPuan
Miraderm Set Bit Saç Spreyi10/10
Paranit Baş Biti ve Sirke Tedavisi10/9.9
Fargen Sedat Baharat Bittox Baş Biti Şampuan10/9.9
Bitex Bit Şampuanı 10/9.7
Pronit Bit Spreyi10/9.7
Paranit Baş Biti Kovucu Durulanmayan Sprey10/9.5

En Etkili 6 Bit İlacı

Yaz ayın girmişken insanlar tarafından etkili bit ilaçları çok aratılıyor. Özellikle yazın ortaya çıkan bit problemleriyle karşılaşan kişiler için maalesef ki zorlu bir macera başlıyor çünkü bitlerden kolay kolay kurtulamıyoruz ne yazık ki. Lafı hiç uzatmadan en etkili 6 bit ilacını sizlere tanıtalım.

Miraderm Set Bit Saç Spreyi

Miraderm Set Bit Bit Saç SpreyiPin

Miraderm set bit saç spreyi; bit ve sirke tedavisi için geliştirilen ve modern teknikleri içeren bir ilaçtır. İçerisindeki maddeler sayesinde saçta istenmeyen zararlı maddeleri kaplar ve türemesini engelelr. İçeriği etken maddesi olan dimetikon sayesinde tekrar bulaşma riskine karşın önlem alır. Miraderm set bit saç spreyi için tavsiye edilen kullanım süresi 2 – 4 haftadır.

Fargen Sedat Baharat Bittox Baş Biti Şampuan

Pin

Fargen sedat baharat bittox baş ve sirke tedavi kiti en etkili bit ilacı listemizde 2. sırada yerini buluyor. Ürün hakkında pek çok bilgi bulunmasa da kullananların memnun oldukları yorumları gördük.

Bitex Bit Şampuanı

Pin

Metal tarak hediyeli Bitex bit şampuanı bit ilacı listemizin 3. sırasında sizlere sunuluyor. İçerdiği maddeler sayesinde bit ve sirkeler için geliştirilmiş özel tekniklerle saça uygulandığı taktirde solunum yollarını kapatıp havasız kalmasını sağlayarak türemelerini ve yaşamalarını önler. Saçı biraz ıslattıktan sonra Bitex bit şampuanını saçınıza uygulayın ve 10 dakika kadar bekleyin, daha sonra güzelce yıkayın ve saçınızı tarayın.

Paranit Baş Biti ve Sirke Tedavisi

Pin

Paranik baş biti ve sirke tedavisi ilacı çocuklar ve yetişkinler için kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. Bu ilacı saçınıza masaj yapar gibi uygulayın ve 10 15 dakika kadar bekletin. Özellikle ensenize ve kulak arkanıza iyice yedirin. Daha sonra iyice durulayın ve saçınızı tarayın.

Pronit Bit Spreyi

Pin

Pronit bit spreyi kuru saçlara 10 cm mesafeden tüm bölgelere eşit olarak dağıtılır. Saçınızın her tarafına parmak uçlarınızla solüsyon yaparak emdirdiğinize emin olun. Bunları yaptıktan sonra 30 dakika boyunca saçınızı metal sıkı tarakla tarayın ve bitleri alın. Daha sonra Pronit bit spreyi kuruduktan sonra saçlarınızı normal şampuan ile yıkayın ve bol su ile durulayın. Pronit bit spreyi ortalama 15 gün kullanılması önerilmektedir.

Paranit Baş Biti Kovucu Durulanmayan Sprey

Pin

Saçlarınızda yeni yeni bit ve sirke oluşuyorsa Paranit baş biti kovucu durulanmayan sprey tam da size göre. En etkili bit ilacı listemizin son üyesi olan bu sprey yeni oluşmaya başlayan bit ve spreyleri kurutarak gidermeye yarıyor. Firma tarafından her gün düzenli olarak kullanılması önerilen bu sprey çocuklar ve yetişkinler için kullanıma uygundur.

Bit ilacı kaç günde geçirir?

Bit ilaçları ortalama 1 – 2 hafta içerisinde kafanızdaki biti geçirmektedir. Bu süre kullandığınız ilaca ve saçınızın durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Saça fön çekmek bitleri öldürür mü?

Evet, saça fön çekmek saçınızdaki bitleri öldürür. Saçınıza fön çekmeden önce saçınızı güzelce bol su ile yıkamayı unutmayın.

Kolonya bitleri öldürür mü?

Araştırdığımız kaynaklara göre limonlu ve tütünlü kolonya saçtaki bitleri öldürür.


İlginizi Çekebilir;

4.7/5 - (4 votes)

Yorum yapın